team

مصرف اکسیژن در سالن های ورزشی

Oxygen of high purity, Onsite in high quantities

مولدهای آلمانی شرکت فراز کمپرسور تمامی استانداردهای فارماکوپیا اروپا برای استفاده در موارد پزشکی، دارویی و غذایی با خلوص 95 درصد را دارا می باشد.

حتی اگر احتیاج به دستگاه های اکسیژن ساز کوچکتر و قابل حمل و نقل داشته باشید می توانید آن را سفارش دهید تا به طور اختصاصی و مطابق با نیاز و خواسته شما ساخته شود. متخصصین شرکت ما آماده اند تا مولدهای اکسیژن مناسب محل شما را طراحی و نصب و راه اندازی نمایند تا با افزایش سطح اکسیژن سالن ورزشی، کارایی خود را حین انجام فعالیت های ورزشی افزایش دهید. ضمنا با تنفس میزان بیشتری از اکسیژن شادابی پوست و موی شما تضمین خواهد شد.

 Oxygen generation with ambient air

این مولدها، اکسیژن تزریقی به سالن های ورزشی را از هوای محیط اطراف تامین می کند و لذا بدون پرداخت هزینه اضافی جهت تأمین ماده اولیه – که هواست و در اطراف ما وجود دارد – می توان به فضای فوق العاده ای جهت انجام موثرتر تمرینات ورزشی دست یافت. با افزایش میزان اکسیژن احساس نشاط و شادابی بیشتر، خستگی کمتر و دستیابی ساده تر به وزن مطلوب خواهید داشت.

 Low operation and maintenance cost

دستگاه های اکسیژن ساز شرکت INMATEC آلمان، دارای 2 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد، هزینه های عملیاتی و تعمیرات و نگهداری این دستگاه ها در مقایسه با سودی که برای سالن ورزشی به همراه دارد بسیار اندک است. به دلیل کیفیت بالای ساخت قطعات این دستگاه ها، امکان خرابی و فرسودگی آن بسیار پایین است و لذا عمر نگهداری بالایی دارند که استفاده از آن ها را بسیار مقرون به صرفه می سازد.

کافیست یکی از این دستگاه ها را داشته باشید تا تفاوت در فضای ورزشی خود را احساس کنید.

150409_ethos_srgb_107-tojpeg_1443088113723_x1

For highly clean to ultra-clean oxygen

تکنولوژی دستگاه های اکسیژن ساز ما به گونه ایست که اکسیژن کاملاً پاک و عاری از هر گونه آلودگی، به طور مداوم در اختیار شما قرار می گیرد. این دستگاه ها شامل سیستم های کنترل کننده پیشرفته و خودکار هستند که تمامی تجهیزات را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت بروز هر گونه مشکل، اعلام اخطار می کند تا میزان و خلوص اکسیژن ورودی به سالن ورزشی به طور دقیق تحت کنترل باشد.

با افزایش میزان اکسیژن درون سالن، میزان این عنصر در خون افزایش یافته، احساس آرامش و عدم خستگی کرده و هر گونه استرس از بدن شما دور می گردد. همچنین هر گونه احساس دردهای عضلانی در بدن شما از بین خواهد رفت.

درباره Faraz Compressor

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *