اهداف و چشم انداز

 • اهداف و چشم انداز

   

  اهداف و ارزش ها

  گروه فراز کمپرسور به وسیله ارزش های زیر هدایت می شود.ما خواهانیم که تصمیمات و اعمال ما نشانگر این ارزش ها و اهداف باشد و معتقدیم جامه عمل پوشاندن به این ارزش ها، دارای منافع بلند مدتی برای سهامداران، مشتریان، کارمندان، تامین کنندگان و جوامعی که به آنها خدمت رسانی انجام می دهیم، می باشد.

  ما عهده دار کیفیت محصولاتمان هستیم...

  محصولات، سیستم ها و خدمات ما از نظر ارزش مالی در نوع خود، بهترین به شمار می رود.ما بهترین را ارائه می دهیم. هر یک از اعضا مجموعه مسوول آنچه انجام می دهند و فراهم می آورند، می باشند.

  ما رضایت مشتری را برآورده می کنیم...

  شرکت ما خود را وقف برآورده کردن رضایت مشتری کرده است و به احترام گذاشتن به مشتری ها، شنیدن درخواست ها و درک توقعاتشان اهمیت بسیار زیادی می دهد.

  ما در تلاشیم تا از همه لحاظ علی الخصوص قیمت، کیفیت، تحویل به موقع محصولات و خدمات پس از فروش فراتر از انتظارات مشتری عمل کنیم.

  ما در همه کارها با صداقت عمل می کنیم...

  هر یک از ما به شخصه پاسخگوی بالاترین سطح استاندارد رفتاری می باشیم که شامل رعایت صداقت و انصاف در همه جوانب کارمان می باشد و به عنوان کارمندان و شهروندان مسوول، به تعهداتمان جامه عمل می پوشانیم.مجموعه فراز همواره بر این است تا آنگونه که در خور شان و منزلت مشتریانش می باشد رفتار کند.

  مجموعه ما به نیروی انسانی اش ارج نهاده و آموزش می دهد...

  اعضای مجموعه ما با احترام با یکدیگر برخورد و افتخارات قابل توجهی کسب کرده اند که از تنوع افکار و اندیشه های آنان نشات می گیرد.توفیقات روز افزونی که کسب کرده ایم ما را بر آن داشته است که آموزش ها و زمینه پیشرفت هایی که به رشد نیروی انسانی کمک می کند را برایشان فراهم کنیم.

  چشم انداز

  چشم انداز ما در فراز کمپرسور، تبدیل شدن به قابل اعتماد ترین منبع تولید و تأمین انواع تکنولوژی های هوای فشرده و گازهای نیتروژن و اکسیژن برای مصرف کننده های صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پتروشیمی ها، فولادسازی ها، صنایع غذایی، صنایع دارویی، و ... در ایران می باشد.

  با رویکرد فن آوری و دانش بنیانی، ما یک شرکت تراز اول از لحاظ کیفیت، بهترین در خدمات، حرفه ای در ارائه راه حل های تخصصی و بزرگترین از نظر حجم معاملات در بازار ایران خواهیم بود و بایست تا پایان سال 95 در صدر شرکت های رقیب قرار بگیریم.

  برنامه ریزی نموده ایم و مسرانه تلاش خواهیم نمود، فراز کمپرسور تبدیل به انتخاب برتر و قابل اعتماد مشتریان و کارفرمایان صنایع تولیدی کشور شود.

   

   

  برچسب: اهداف شرکت فراز کمپرسور, چشم انداز شرکت فراز کمپرسور