درباره ما

 • تاریخچه شرکت


  2004

  شرکت فراز صنعت فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل های تکنیکی بود، آغاز کرد.

  با علم به نقش حیاتی کمپرسورهای هوا در اکثر صنایع و همچنین برخی تجهیزات خاص، شرکت فراز تمرکز اصلی خود را بر روی کمپرسورهای هوا و ابزارهای دقیق اندازه گیری توسط یک واحد کارآمد و سازمان یافته مهندسی فروش، قرار داد.

  2005

  با افزایش و گسترش سهم بازار در سراسر کشور و منطقه، استراتژی آموزشی شرکت فراز بیشتر مورد شناخت و توجه قرار گرفت. از این رو دانشگاه علمی-کاربردی فراز با هدف ارائه دوره های مختلف عملی و آموزش ضمن خدمت و از بین بردن فاصله موجود بین تحصیلات دانشگاهی و آموزش های عملی که نهایتا منجر به ارتقا سطح مهارت تکنسین ها در صنایع مرتبط می شود، تاسیس شد.

  2007

  شرکت فراز با سرعت روزافزون در حال گسترش می باشد که این توسعه نه تنها در زمینه میزان سرمایه و دارایی، بلکه از لحاظ اعتبار و شناختی که در بین تولید کنندگان و به جهت ارتقا سطح مهارت و دانش فنی نیروی انسانی کسب کرده، روی داده است. عامل اصلی این موفقیت تحقق شعارهای مدیریتی بوده است.

  2009

  فراز تبدیل به شرکتی با دانش فنی مستقل، با ارائه فعالیت های حرفه ای و تخصصی مربوط به کمپرسورهای هوا شد و بازار فروش خود را به کشورهای فارسی زبان منطقه مانند افغانستان، تاجیکستان و ایران گسترش داد.

  2011

  شرکت فراز کمپرسور، نماینده انحصاری و عامل توزیع شرکت های سرشناس اروپایی مانندBEKO Technology GmbH ، BERG Kompressoren GmbH  Inmatec GmbH و Cs Instruments GmbH شد. همین امر مساله ای بود که باعث رشد سریع و شناخته شدن در میان بسیاری از صنایع درون کشور گردید که در واقع باعث شد برخی از کشورهای پیشروی اروپایی همکاری خود را با فراز آغاز کنند.

  2013

  فراز کمپرسور توسط معاونت علمی فناوری رئیس جمهور ایران به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شد و این امکان را پیدا کرد که دفتر خود را به پارک علمی و فناوری پردیس منتقل کند. به علاوه نصب پلنت های عظیم تولید اکسیژن و نیتروژن در ایران در همین سال به انجام رسید.

  2014

  با توجه به توافقات بین المللی، شرکت فراز کمپرسور توانست قرارداد انتقال تکنولوژی را با شرکت Inmatec GmbH امضاء کند.

  برچسب: تارخچه شرکت توسعه صنایع فراز کمپرسور ، تاریخچه فراز کمپرسور , درباره ما , درباره شرکت فراز کمپرسور