افتتاح ساختمان جدید فراز کمپرسور واقع در پارک فناوری پردیس

افتتاحیه ساختمان جدید شرکت فراز کمپرسور همزمان با پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس با حضور آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه کشور و آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و همچنین جمعی از معاونان و نمایندگان کشور برگزار شد.

افتتاحیه ساختمان جدید

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های این پارک هرسال با هدف ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد پارک، معرفی مجموعه ها و محصولات برتر  سال،آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، هم افزایی و آشنایی مجموعه ها با هم، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه و انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.

در آغاز برنامه پنلی با عنوان ” نقش پارک فناوری در حاکمیت و آینده کشور” با مدیریت اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران ارائه شد که در آن با حضور سه تن از مدیران موفق پارک موضوع فوق به بحث و تبادل نظر و ارائه پیشنهاد گذاشته شد.

در ادامه برنامه مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس گزارشی از عملکرد یکساله پارک ارائه کرده و همچنین سورنا ستاری دقایقی به ایراد سخنرانی در خصوص نقش نوآوری و فناوری در آینده کشور پرداخت.

 در بخش جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس هم وزیر امور خارجه کشور، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و رئیس پارک فناوری پردیس تقدیرنامه و لوح این جشنواره را به برگزیدگان اهدا کردند و محمدجواد ظریف هم دقایقی در خصوص نقش مهم شرکت های فناور و توجه ویژه دولت یازدهم و دوازدهم به این بخش سخن راند.

در بخش پایانی شرکت فراز کمپرسور به عنوان شرکتی متخصص در امر جداسازی گازها به ویژه نیتروژن و اکسیژن همچنین به عنوان شرکتی فناور با بیش از 12سال سابقه مفید در زمینه طراحی ، مهندسی و ساخت کارخانه‌های کوچک اکسیژن و نیتروژن برای صنایع و مراکز خدماتی مختلفی چون صنایع غذایی، بیمارستان‌ها، مراکز پرورش ماهی و صنایع نفت و گاز را معرفی شد.

درباره Faraz Compressor

1 پاسخ به افتتاح ساختمان جدید فراز کمپرسور واقع در پارک فناوری پردیس
  1. ممنون از آموزش هایی که قرار
    می دهید


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *